Project 180 ---->HERE
Imaginary world ---->HERE
Reklamy piš sem ! ...Clik...
Čarodějky....Clik.....
Každý komentář potěší a zahřeje na srdíčku....Tímto vás tedy prosím o komentáře hlavně k povídkám :)

Ohlédnutí za týdnem-17.-22.6.13

22. června 2013 v 22:11 | NatySs |  Diary and my feelings
Ahoj,
je tu sobota ,a já vím jistě,že nebudu mít v neděli čas,takže tu je ohlédnutí za týdnem.Co bych vám měla povídat, prostě vedro (díky počasí !), dneska bouřka (OPĚT DÍKY POČASÍ !) a no.....BUDOU PRÁZDNINY,CELÝ DVA MĚSÍCE VOLNA !!!!! Jinak naše korela pořád piští,morče kníká a pes vypadá jak leklá ryba,ale jinak se mají dobře,dík za optání.A teď hádejte co ! Elvis je zpátky ! Ne,teď je čas na mou maličkost....(blé!fůj ! vypal ! my chcem Elvise,atd.).No ale co,nikdo vás nenutí k tomu,aby jste to četli.Moje maličkost se s ním,říkejme mu L.,se ještě nedostala ven. A proč ? No protože bylo moc vedro (JEŽIŠMARJÁ, ZABIJU TĚ POČASÍ !) a když bylo jakž takž,tak měl trenál.(co proti mě máš osude ?!).A BFF je na raftech (Stefi,vrať se !),takže nebylo s kým si venku povídat(ne že bych neměla kamarády,ale Stefi je jedinej magor,kterej bude dobrovolně sedět v 35 °C sedět a drbat ostatní).A,to bylo nejhorší, jsme my úžasně skautky byly nuceny sedět dvě hodiny se skautama. OK, inteligentní konverzace se nevede ani tak,ale já jsem proti kluků trochu vysazená....Teď ale přichází srovnání :


POZITIVA NEGATIVA
Naučila jsem se dělat dessy(možná) Bude loučení s devítkou
Budou prázdniny Nemám mobil (už zase !)
Konečně to L. řeknu Čeká mě 14 dní s klukama (!)
Dostala jsem 200 ,- ! (a ani nevím proč !) A nic víc mě nenapdá,ale chtěla jsem to mít na stejno !No,ale tohle mě fakt rozseklalo :
Je to super článek,ten,kdo to psal má můj obdiv.

Jinak jsem udělala,nebo se o to pokouším,nový dess,tak se těšte ! A nezdá se vám,že zním sebestředně ? Máte jedinečnou možnost,hlasujte !NYNÍ! do komentářů !

P.S.: Jo,včera byly přehrávky z klavíru (moje !),ale to jen pro dodání :D.
P.P.S.: Vzpomínáte si,jak jsem říkala,že na ty dva týdny,jak jsem pryč, budou články Projectr 180 ? Tak nebudou oba,ale jen jeden,ten druhý je pokračování Čarodějek.

Tímto se tedy loučím a příští týden(možná) ahoj !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama