Project 180 ---->HERE
Imaginary world ---->HERE
Reklamy piš sem ! ...Clik...
Čarodějky....Clik.....
Každý komentář potěší a zahřeje na srdíčku....Tímto vás tedy prosím o komentáře hlavně k povídkám :)

Kniha Müns-Chapter 1,Part 1

11. června 2013 v 19:47 | NatySs |  ČarodějkyV zatmění luny,obětí tmy,
démoni lásky svou pouť začali,
dvojčata krásná
na svět zakrátko přijdou,
začne se osud zemí dvou,
plamen temné bitvy vzplane
v září měsíce,který padne,
černý panter a bílý vlk,
měsíc a slunce,
ty protiklady odvěké,
jaký jen bude průběh války zlé.
Matka dvou kmenů,
stará žena Müns,
moc jedné z nich předat smí,
na jejíkm úsudku se celý svět osud svůj dozví.

V porodnici na sále A se ozval dětský pláč.Na svět přišla dvě nádherná dvojčata,podobná si jako vejce vejci.


Za posledních čtrnáct let se toho hodně stalo.Ty dvě holčičky vyrostly a každá z nich se stala jedinečnou. Ta jedna zůstala jaká byla a nechala si své blond vlasy,chodí čistě oblečena.Ta druhá si našla přítele a svým vlasům dala barvu havraních křídel a tělo zahalila do roztrhaných šatů a hlavu přikryla vlněnou čepicí.
Carla si prohrábla záplavu svých světlých vln a znovu zavolala. ,,Vanesso! Dělej ! Ten autobus tu bude každou chvíli !"Za chvíli se ozvaly na schodech kroky a zpoza rohu se vynořila hlava.
Dělej,pohni si,ten autobus tu bude každou chvíli,blablabla...Vanessa obrátila oči v sloup a došla ke kuchyňské lince.Znuděně se opřela a sáhla pro jablko."No,já nevím jak ty,ale já padám na autobus."Vanessa ironicky zamávala a vyrazila ke dveřím.Nevrlý řidič jí otevřela a ona nastoupila.Hned uviděla Lessyho.Hmmm,Lessy !Neváhala ani chvilku a okamžitě se mu vrhla okolo krku a posadila se mu na klín.Za to ji čekala sladké odměna.Po ránu byl Lessyho polibek to jediné,co Vanessu dokázalo probudit.
Carla nastoupila za svou sestrou.Do srdce jí zaťala drápy žárlivost.Carla na své dvojče neuvěřitelně žárlila.Záviděla jí ty letmé dotyky,úsměvy,držení za ruku a polibky.Ty věci které měly patřit jí.Carla přeci milovala Lessyho mnohem víc.Nesnášela se za to,jak Vanessu proklínala,ale zároveň nesnášela Vanessu,protože jí přeci Lessyho ukradla. Její srdce bylo na dva kusy a žádné lepidlo by tomu nepomohlo. Láska jí zmítala životem a ona proti tomu nemohla nic dělat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama