Project 180 ---->HERE
Imaginary world ---->HERE
Reklamy piš sem ! ...Clik...
Čarodějky....Clik.....
Každý komentář potěší a zahřeje na srdíčku....Tímto vás tedy prosím o komentáře hlavně k povídkám :)

Come back and tell me why

23. června 2013 v 16:25 | NatySs |  Povídky z nudy
Vzpomínáte si,jak jsem říkala,že dneska žádný článek nestihnu ? No,tak situace se změnila....

Slunce pomalu zapadalo,poslední delfín vynořil své štíhlé hladké tělo z vody a jediný krab,co zůstával na pláži každou noc, se ukládal ke spánku. A ty jsi odcházel. Tvé stopy v mokrém písku smývaly vlny,jako už tolikrát před tím.Ale to jsi se vracel, pokaždé a věrně zpátky.Ale vrátíš se i zítra ? Co se stalo dnes ? Proč tak spěcháš,co tvé srdce bolí,co ho ničí ? Jakoby jsi přede mnou utíkal.Kdo tě čeká ? Matka,otec,sestra nebo......Nebo snad jiná ? Ta nejistota svírající mé srdce,osten žárlivosti protínající ten orgán lásky, mi působí bolest.Na mém rameni se klimbá opuštěné sluchátko iPodu,ve kterém hraje tichá vemlouvavá hudba.Slyším Taylor Swift a Eda Sheerana,jak zpívají svou píseň.Everything has changed....Všechno se změnilo....Come back and tell me why......Vrať se a řekni mi proč......No tak,povídej. Snad zítra se vrátíš a vše vysvětlíš. A tak plynou dny, týdny a až po měsíci ses vrátil.Nekontrolovala jsem se.Křičela jsem na tebe.Proč mi nezavolal,proč mi nenapsal, proč se nazastavil za mnou a nic neřekl.Vylévala jsem si na tobě zlost a strach z uplynulých týdnů. A ty jsi neřekl nic, jen jsi se otočil a šel pryč,jako tolikrát předtím.Ani jsi se neohlédl.Všechen vztek náhle vyprchal a mě bylo jasné,že tě ztrácím. Rozeběhla jsem se a mávala na tebe.V tom mi z ruky vypadl papírek.Ani nevím jak se tam dostal,ale přečetla jsem si ho.
Má J.,
vím,že jsem se ti neozval,ale Bůh tomu chtěl a já ztratil odvahu ti to říct.V den,kdy jsem tě opustil a dlouho se nevracel, jsem byl na pokraji smrti.Trpím vážnou nemocí a tehdy jsem chtěl strávit den,svůj údajný poslední den, s tebou.Utekl jsem proto,aby jsi mne neviděla umírat. Tvá láska mne však naplňovala a dodávala sílu.A snad sám Ježíš se za nás přimluvil a nechal mne žít.Je kvůli tobě. Ale zaplatil jsem cenou,která drásá mé srdce. Už nikdy víc tě nebudu moci spatřit a nikdy více neuslyším tvůj hlas, stejně jako ty neuslyšíš můj. Bůh mi vzal zrak,sluch a možnost mluvit.Nezbavil však mé srdce citů a nevzal mi hmat. Stačí mi jen letmý dotyk a v mých uších se rozezní zpěv ptáků,oči znovu najdou světlo a z hrdla mi vyjde zpěv.Tak dovol mi to naposledy. Jsem si jist, že nebudeš chtít mrzáka,ale ten jemný dotyk tvé ruky mi postačí.
Navždy tvůj,
M.
Přikryla jsem si oči dlaněmi a nevěřícně kroutila hlavou.Nejraději bych si nafackovala za svou sobeckost. Ale teď jsem byla nucena udělat něco jiného. Když by jen dotyk dokázala tohle,co teprve polibek ! V dálce jsem tě už skoro neviděla. Rozeběhla jsem se.Běžela jsem a běžela a dohnala tě teprve,když jsi stál po pás ve vodě.A pokračoval jsi dál.Byl jsi rozhodnutý se utopit.Ale já teprve v té chvíli poznala pravou a silnou lásku.Vrhla jsem se ti kolem krku a tím tě zastavila. A pak uděla první správnou věc za svůj život.Políbila jsem tě a v tom jediném polibku vyjádřila tu zoufalost a lásku a strach o tebe. A když slunce spadlo za horizont tak ty jsi řekl tu neuvěřitelnou věc. "Díky J.,vrátila jsi mi to,co jsem kvůli tobě opětoval."A to byla ta poslední vě,kterou jsem spatřila,uslyšela a řekla jsem je "Nemáš zač".Potom i můj hlas ztichl,ale já věděla,že mám někoho,kdo mě miluje a navždy se o mě postará.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 stefis-stories stefis-stories | Web | 26. července 2013 v 15:28 | Reagovat

Wow! ÚÚÚžasně píšeš! Mám to ale šikovnou BFFF ;) :D Jen tak dál šmuníčku§ :D

2 veve veve | Web | 26. července 2013 v 20:48 | Reagovat

Ahoj dáš prosím hlas pro veve?
http://music-in-my-life.blog.cz/1307/nejlepsi-pisnicka-leta-2013-2-kolo
Klidně oplatím :)Promiň za reklamu, nenašla jsem rubriku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama