Project 180 ---->HERE
Imaginary world ---->HERE
Reklamy piš sem ! ...Clik...
Čarodějky....Clik.....
Každý komentář potěší a zahřeje na srdíčku....Tímto vás tedy prosím o komentáře hlavně k povídkám :)

Červen 2013

Come back and tell me why

23. června 2013 v 16:25 | NatySs |  Povídky z nudy
Vzpomínáte si,jak jsem říkala,že dneska žádný článek nestihnu ? No,tak situace se změnila....

Slunce pomalu zapadalo,poslední delfín vynořil své štíhlé hladké tělo z vody a jediný krab,co zůstával na pláži každou noc, se ukládal ke spánku. A ty jsi odcházel. Tvé stopy v mokrém písku smývaly vlny,jako už tolikrát před tím.Ale to jsi se vracel, pokaždé a věrně zpátky.Ale vrátíš se i zítra ? Co se stalo dnes ? Proč tak spěcháš,co tvé srdce bolí,co ho ničí ? Jakoby jsi přede mnou utíkal.Kdo tě čeká ? Matka,otec,sestra nebo......Nebo snad jiná ? Ta nejistota svírající mé srdce,osten žárlivosti protínající ten orgán lásky, mi působí bolest.Na mém rameni se klimbá opuštěné sluchátko iPodu,ve kterém hraje tichá vemlouvavá hudba.Slyším Taylor Swift a Eda Sheerana,jak zpívají svou píseň.Everything has changed....Všechno se změnilo....Come back and tell me why......Vrať se a řekni mi proč......No tak,povídej. Snad zítra se vrátíš a vše vysvětlíš. A tak plynou dny, týdny a až po měsíci ses vrátil.Nekontrolovala jsem se.Křičela jsem na tebe.Proč mi nezavolal,proč mi nenapsal, proč se nazastavil za mnou a nic neřekl.Vylévala jsem si na tobě zlost a strach z uplynulých týdnů. A ty jsi neřekl nic, jen jsi se otočil a šel pryč,jako tolikrát předtím.Ani jsi se neohlédl.Všechen vztek náhle vyprchal a mě bylo jasné,že tě ztrácím. Rozeběhla jsem se a mávala na tebe.V tom mi z ruky vypadl papírek.Ani nevím jak se tam dostal,ale přečetla jsem si ho.
Má J.,
vím,že jsem se ti neozval,ale Bůh tomu chtěl a já ztratil odvahu ti to říct.V den,kdy jsem tě opustil a dlouho se nevracel, jsem byl na pokraji smrti.Trpím vážnou nemocí a tehdy jsem chtěl strávit den,svůj údajný poslední den, s tebou.Utekl jsem proto,aby jsi mne neviděla umírat. Tvá láska mne však naplňovala a dodávala sílu.A snad sám Ježíš se za nás přimluvil a nechal mne žít.Je kvůli tobě. Ale zaplatil jsem cenou,která drásá mé srdce. Už nikdy víc tě nebudu moci spatřit a nikdy více neuslyším tvůj hlas, stejně jako ty neuslyšíš můj. Bůh mi vzal zrak,sluch a možnost mluvit.Nezbavil však mé srdce citů a nevzal mi hmat. Stačí mi jen letmý dotyk a v mých uších se rozezní zpěv ptáků,oči znovu najdou světlo a z hrdla mi vyjde zpěv.Tak dovol mi to naposledy. Jsem si jist, že nebudeš chtít mrzáka,ale ten jemný dotyk tvé ruky mi postačí.
Navždy tvůj,
M.
Přikryla jsem si oči dlaněmi a nevěřícně kroutila hlavou.Nejraději bych si nafackovala za svou sobeckost. Ale teď jsem byla nucena udělat něco jiného. Když by jen dotyk dokázala tohle,co teprve polibek ! V dálce jsem tě už skoro neviděla. Rozeběhla jsem se.Běžela jsem a běžela a dohnala tě teprve,když jsi stál po pás ve vodě.A pokračoval jsi dál.Byl jsi rozhodnutý se utopit.Ale já teprve v té chvíli poznala pravou a silnou lásku.Vrhla jsem se ti kolem krku a tím tě zastavila. A pak uděla první správnou věc za svůj život.Políbila jsem tě a v tom jediném polibku vyjádřila tu zoufalost a lásku a strach o tebe. A když slunce spadlo za horizont tak ty jsi řekl tu neuvěřitelnou věc. "Díky J.,vrátila jsi mi to,co jsem kvůli tobě opětoval."A to byla ta poslední vě,kterou jsem spatřila,uslyšela a řekla jsem je "Nemáš zač".Potom i můj hlas ztichl,ale já věděla,že mám někoho,kdo mě miluje a navždy se o mě postará.

Ohlédnutí za týdnem-17.-22.6.13

22. června 2013 v 22:11 | NatySs |  Diary and my feelings
Ahoj,
je tu sobota ,a já vím jistě,že nebudu mít v neděli čas,takže tu je ohlédnutí za týdnem.Co bych vám měla povídat, prostě vedro (díky počasí !), dneska bouřka (OPĚT DÍKY POČASÍ !) a no.....BUDOU PRÁZDNINY,CELÝ DVA MĚSÍCE VOLNA !!!!! Jinak naše korela pořád piští,morče kníká a pes vypadá jak leklá ryba,ale jinak se mají dobře,dík za optání.A teď hádejte co ! Elvis je zpátky ! Ne,teď je čas na mou maličkost....(blé!fůj ! vypal ! my chcem Elvise,atd.).No ale co,nikdo vás nenutí k tomu,aby jste to četli.Moje maličkost se s ním,říkejme mu L.,se ještě nedostala ven. A proč ? No protože bylo moc vedro (JEŽIŠMARJÁ, ZABIJU TĚ POČASÍ !) a když bylo jakž takž,tak měl trenál.(co proti mě máš osude ?!).A BFF je na raftech (Stefi,vrať se !),takže nebylo s kým si venku povídat(ne že bych neměla kamarády,ale Stefi je jedinej magor,kterej bude dobrovolně sedět v 35 °C sedět a drbat ostatní).A,to bylo nejhorší, jsme my úžasně skautky byly nuceny sedět dvě hodiny se skautama. OK, inteligentní konverzace se nevede ani tak,ale já jsem proti kluků trochu vysazená....Teď ale přichází srovnání :


POZITIVA NEGATIVA
Naučila jsem se dělat dessy(možná) Bude loučení s devítkou
Budou prázdniny Nemám mobil (už zase !)
Konečně to L. řeknu Čeká mě 14 dní s klukama (!)
Dostala jsem 200 ,- ! (a ani nevím proč !) A nic víc mě nenapdá,ale chtěla jsem to mít na stejno !No,ale tohle mě fakt rozseklalo :
Je to super článek,ten,kdo to psal má můj obdiv.

Jinak jsem udělala,nebo se o to pokouším,nový dess,tak se těšte ! A nezdá se vám,že zním sebestředně ? Máte jedinečnou možnost,hlasujte !NYNÍ! do komentářů !

P.S.: Jo,včera byly přehrávky z klavíru (moje !),ale to jen pro dodání :D.
P.P.S.: Vzpomínáte si,jak jsem říkala,že na ty dva týdny,jak jsem pryč, budou články Projectr 180 ? Tak nebudou oba,ale jen jeden,ten druhý je pokračování Čarodějek.

Tímto se tedy loučím a příští týden(možná) ahoj !

Summer,beach and holiday !

14. června 2013 v 18:20 | NatySs |  Diary and my feelings
No,takže další díl mého deníčku.....

No,takže se blíží LÉTO a s ním se blíží PRÁZDNINY a tím pádem tu budou PLÁŽE a MOŘE a možná i první vztah.....No, nevím jak vy,ale já si nedokážu představit nic romantičtějšího než polibek na pláži se šuměním vln v západu slunce....Hmmm, trvej představo,trvej. Ale zpátky do skutečnosti. No,takže doufám(asi to píšu znovu),že nevadí to,že jsem prvních čtrnáct dní na táboře,ale mám nachystané dva články,jeden článek na týden.Tak si je užijte,jde tedy hlavně o pokračováni povídky Project 180.No nic,teď mne nic víc nenapdá,ale přikládám písničku.


Hodnotíme blogy-Stefi

13. června 2013 v 14:13 | NatySs |  Hodnocení blogů
Dnes budeme hodnotit další blog,tentokrát Stefi.Já vím,že to trvalo,ale pracovala jsem se na dessu,dalo mi to celkem práci, teda spíš ten výběr a daní na blog.Ale teď k hodnocení.
DESING 2/10
Já ví,že máš teprve začínající blog,ale ten desing není nic moc.To černý jde,ale na knize máš razítko a kazí to dojem. Ani barva ti k tomu nesedla...Podle toho jak ě znám,tak mi ta barva k tobě nesedí,ale buďme objektivní.Černá s tou fialovou kapánek moc kontrastuje.
ČLÁNKY 10/10
Nevykcáváš se zbytečně,jako já, a máš je tak o vem,nezapomínáš úvod.Moc hezké.
OBSAH A ČINNOST10/10
Blog je o všem a nebojíš se nic říct.Máš tam recepty,tipy,příběhy,....
CELKOVÉ HODNOCENÍ 7,3/10
Opravdu na tom zapracoval ten dess,ale jinak to máš velmi hezké.Tak doufám,že se nenaštveš za hodnocní ale na kamarádky jsem přeci jen přísnější :).

Colorky 2

12. června 2013 v 19:35 | NatySs |  Colorky
Tak tady máte moje další colorky,tak doufám,že se budou líbit :)

Vždy tě někdo miluje

11. června 2013 v 20:11 | NatySs |  Beauty
"Vždy je někdo,kdo tě miluje.Nepotřebuješ ho znát,stačí,když to víš."

Kniha Müns-Chapter 1,Part 1

11. června 2013 v 19:47 | NatySs |  ČarodějkyV zatmění luny,obětí tmy,
démoni lásky svou pouť začali,
dvojčata krásná
na svět zakrátko přijdou,
začne se osud zemí dvou,
plamen temné bitvy vzplane
v září měsíce,který padne,
černý panter a bílý vlk,
měsíc a slunce,
ty protiklady odvěké,
jaký jen bude průběh války zlé.
Matka dvou kmenů,
stará žena Müns,
moc jedné z nich předat smí,
na jejíkm úsudku se celý svět osud svůj dozví.

V porodnici na sále A se ozval dětský pláč.Na svět přišla dvě nádherná dvojčata,podobná si jako vejce vejci.


Za posledních čtrnáct let se toho hodně stalo.Ty dvě holčičky vyrostly a každá z nich se stala jedinečnou. Ta jedna zůstala jaká byla a nechala si své blond vlasy,chodí čistě oblečena.Ta druhá si našla přítele a svým vlasům dala barvu havraních křídel a tělo zahalila do roztrhaných šatů a hlavu přikryla vlněnou čepicí.
Carla si prohrábla záplavu svých světlých vln a znovu zavolala. ,,Vanesso! Dělej ! Ten autobus tu bude každou chvíli !"Za chvíli se ozvaly na schodech kroky a zpoza rohu se vynořila hlava.
Dělej,pohni si,ten autobus tu bude každou chvíli,blablabla...Vanessa obrátila oči v sloup a došla ke kuchyňské lince.Znuděně se opřela a sáhla pro jablko."No,já nevím jak ty,ale já padám na autobus."Vanessa ironicky zamávala a vyrazila ke dveřím.Nevrlý řidič jí otevřela a ona nastoupila.Hned uviděla Lessyho.Hmmm,Lessy !Neváhala ani chvilku a okamžitě se mu vrhla okolo krku a posadila se mu na klín.Za to ji čekala sladké odměna.Po ránu byl Lessyho polibek to jediné,co Vanessu dokázalo probudit.
Carla nastoupila za svou sestrou.Do srdce jí zaťala drápy žárlivost.Carla na své dvojče neuvěřitelně žárlila.Záviděla jí ty letmé dotyky,úsměvy,držení za ruku a polibky.Ty věci které měly patřit jí.Carla přeci milovala Lessyho mnohem víc.Nesnášela se za to,jak Vanessu proklínala,ale zároveň nesnášela Vanessu,protože jí přeci Lessyho ukradla. Její srdce bylo na dva kusy a žádné lepidlo by tomu nepomohlo. Láska jí zmítala životem a ona proti tomu nemohla nic dělat.

Hmm....Bolí

11. června 2013 v 19:27 | NatySs |  Beauty
Chlapec vyzval svoji dívku,
aby zkusila bez něho
vydržet jeden den. Bez
jakékoli komunikace a ona
odpověděla, že to vydrží.
Když to vydržíš budu tě
milovat NAVŽDY. Dívka
souhlasila. Za celý den mu
nenapsala, neozvala se,
vůbec netušila, že její přítel
má 24 hodin života,
protože umírá na rakovinu.
Na druhý den šla nadšená
za ním. "Zvládla jsem to",
říkala, ale hned jí vběhly
slzy do očí, když ho uviděla
ležet v truhle s kouskem
papíru "Zvládla si to lásko,
teďka to prosím zkus
zvládat každý den .. Miluju
Tě !
Tak tohle je moc hezký.....Ale nedokážu si představit,že by se mi to stalo

Miluju zarachy....Aneb "rodiče"

8. června 2013 v 14:34 | NatySs |  Diary and my feelings
Není nad to,když v pondělí dostanete okolo 18.55 zaracha a v 19.00 potřebujete jít na počítač (ano,hodina na Magoniteris). Celej týden jsem ve škole musela dělat prezentace.Nu což, v pondělí 10.6. se nám uzavírají známky( ANO ! KONEČNĚ VOLNO !!!!) a za,jestli správně počítám,za 18 dní jsou PRÁZDNINY a příští rok touhle dobou budu vědět na jakou střední školu jsem se dostala a o pár dnů budu brečet a loučit se s naší třídou.....Asi bych měla přestat myslet tak lineárně,ale když vidím,jak už jsou letošní deváťáci na měkko,tak to snad ani nejde.Jinak,prvních čtrnáct dní o prázdninách nečekejte žádnej článek, jsem na táboře se skautama.No nic,znovu začnu psát a doufám,že zas něco neprovedu a nedostanu dalšího (ale já fakt nevím, co dělám !)