Project 180 ---->HERE
Imaginary world ---->HERE
Reklamy piš sem ! ...Clik...
Čarodějky....Clik.....
Každý komentář potěší a zahřeje na srdíčku....Tímto vás tedy prosím o komentáře hlavně k povídkám :)

Čarodějky-seznámení

22. května 2013 v 20:02 | NatySs |  Čarodějky
Toto je seznamovací díl. Tady budete mít možnost najít popis každé postavy. Vývojem příběhu budu článek upravovat,aby zde byly opravdu všechny postavy. Tak začneme od :

VANESSA

Postava je vytvořena podle mých cílů a snů.Jde samozřejmě o čarodějku,ale zatím to o sobě neví (průběhem příběhu to upravím !). Má za dvojče Carlu a je jí čtrnáct. Vlastní koně Estrellu,černou andaluskou kobylku.á kluka Lessyho.

CARLA

Milá,skromná a přesný opak Vanessy.Vytvořena je podle mých zážitků a pocitů,samozřejmě i upravená. Vlastní andalusanku Reinu se zbarvením palomino.Strašně miluje Lessyho a byla by připravena pro jeho lásku udělat cokoli. Je stejně jako Vanessa čarodějka,ale také nic neví.

SAMANTHA

Matka dvojčat.Spolu s nimi a manželem Mikem žije na poklidném předměstí Coos Bay v Oregonu. Miluje svůj život a nese obrovské tajemství.

MIKE

Je to ten typ manžela,kterého by chtěla snad každá.Je to kutil,zahradník,opravář,instalatér,deratizér,automechanik, učitel,kuchař,služka a otec v jedné osobě.Rád cituje slavné i ostatní,dělá karikatury a přehrabuje se ve svém starožitném Cadillacu.

LESSY

Je to přesně ten typ záporného kluka,který poblázní všechny holky ve svém okolí a odpudí každého rodiče. Není proto divu, že chodí s Vanessou, která má podobné vlastnosti, a pobláznil i Carlu.Kdykoliv se objeví u Collinsových doma, je doprovázen nedůvěřivým pohledem a po jeho odchodu následuje přepočítání všech věcí.

Už nyní se můžete těšit na Penny,podivné přívěsky,orlici a další !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama