Project 180 ---->HERE
Imaginary world ---->HERE
Reklamy piš sem ! ...Clik...
Čarodějky....Clik.....
Každý komentář potěší a zahřeje na srdíčku....Tímto vás tedy prosím o komentáře hlavně k povídkám :)

Květen 2013

Popovídejme si o...počasí

31. května 2013 v 17:13 | NatySs |  Other
Tak co ? Léto už je za dveřmi a pořád PRŠÍ !(sténání,závist,proč nemůžu žít na Floridě apod.)Doufám,že se to zklidní,jedu pod stan a jestli bude celou dobu pršet.....Ale jinak. Meterologové se dělí na dvě skupiny. Realisty a optimisty. Podle jedněch má být nejsuší léto za nějaký ten čas a podle druhých má být tohle léto nejchladnější za.....no hoooooodně dlouhou dobu. Tak jak to bude podle vás ? A kdo je optimista a kdo realista,tedy která skupina meterologů je která ?

I want to sing with joy

25. května 2013 v 15:03 | NatySs |  Diary and my feelings
Panebože,panebože,panebože ! On mi napsal ! Jen tak a ani jsem s konverzací nemusela začínat ! Sedím na FB a chci nahrát fotky z výletu a začne mi blikat chat.Říkam si,kdo zas otravuje,ale stejně se podívám.A tam je jeho jméno.To jedno jediné slovo.Ahoj.Teď chápu,že to zní,že jsem jím úplně posedlá,ale fakt to tak není. Ale ten pocit,když vám napíše vaše láska je super.Zahřeje vás to i v tomhle počasí.Ale tak nějak jsme se dostali k tomu,jestli bych nešla ven. V té části jsem si začala rvát vlasy.Nevím,jestli to myslel jako srandu,protože leje jako z konve.Proč tenhle víkend musí být tak zataženo ? A pak mi došla ještě jedna věc. Jsem u babičky a to je bohužel skoro tři hodiny od něj (hluboký povzdech).Takže je možnost,že u nás doma je hezky,teda je jen zataženo. No nic. Aspoň je tu internet a můžu si s ním psát. Tak doufám v jednu věc. Modlím se,aby si to do pondělí nerozmyslel a šel ven i v pondělí. Jestli to nechápete,nezoufejte.Já tehle článek asi zítra taky nepochopím,ale jsem opilá štěstím. Ty netopýří křídla zoufalství se pomalu mění na andělské perutě naděje. Vím,že se asi jen nudí,jinak by se mě neptal,ale co,naděje umírá poslední ! A taky doufám,že kdyby z toho fakt nic nekoukalo,tak mi to řekl narovinu.Bude to méně bolet než to věčné chození kolem horké kaše.Watch and tell me what you see

25. května 2013 v 14:44 | NatySs
Neví,kolik z vás to zná,ale je to prostě kouzelné...


Až se z toho chce brečet

Nesnáším ji...a přesto ji mám ráda,proč ta,která tě nesnáší je tvou královnou ?

24. května 2013 v 20:29 | NatySs |  Diary and my feelings
Proč ona je tvá královna,
proč srdce tvé si získala ?
Proč objekt tvého zájmu,
má přítelkyně jest ?
Proč bolest z tvého odmítnutí,
přetrvávat v srdci má,
tak zapomenout,
to přání znám,
modlím se a nezoufám,
ale jedno slovo opakuji
opakuji stále dál,
kouzlo jeho písmen,
to tak ráda mám,
v bolesti je přeci naděj,
v to štěstí stále doufám.
Zapomínám na ten svět
a v srdci tebe mám,
zapomenout asi nesmím,
snad čas tu ránu zahojí,
na srdci jizvu,bolest v očích,
na rtech úsměv falešný,
a přeci s tebou dále mluvím,
ten každý vzácný okamžik,
však vzdálen jsi mi a já o tom vím,
to silné pouto přátelství,
už asi znovu nespravím.

Tak co ? Jak se vám to líbí ? Psala jsem to sama a asi to nebude nic extra,ale potřebuju se vyjádřit. A ještě bych chtěla poděkovat jednomu člověku.Díky,že jsi mi otevřel oči,S.Budu se snažit tu pýchu spravit.

Perfect....F*ck this ! Aneb o přecenění a nedocenění

24. května 2013 v 17:01 | NatySs |  Diary and my feelings
Ahoj.Taky tak milujete to,jak po vás všichni chtějí,aby jste uměli všechno a byli jako ti lepší ? A vy nemůžete ? Snažíte se a nakonec z toho není nic,jen zklamete všechny a nejvíc sebe.Ta strašná chuť se někam zahrabat a zůstat tam až do konce. Neslyšet to,jak na vás křičí a podrývají vaše sebevědomí.To prázdo někde ve vás se pomalu zaplňuje tím pocitem,který nedokážu popsat a který je jako ten největší jed....A v té chvíli máte chuť jít se někam oběsit a nebo skočit z mostu,případně sáhnout po nejbližším noži nebo prášcích.Kdyby se ptali všichni ti,co se furt diví,proč je tolik sebevražd, nás , těch největších trpitelů,odpověď by byla asi jasná.Nešťastná láska,zlomený srdce,vysmívání,nedocenění a přeceňování. Přeceňování je jedna z nejhorších věcí na světě.Když si myslíte,že ten dotyčnej je superman a dokáže napsrosto vše,tak by jste se měli léčit.NIKDO NENÍ SUPERMAN ! Tohle si zapamatujte ! Když tomu člověku bude na vás fakt záležet,tak se pokusí udělat vše,aby vás nezklamal.A pak to nedokáže a život pro něj končí. Nedokázal splnit vaše představy a myslí si, že s ním nebudete chtít nic mít. Konec příběhu. Takže ponaučení ? Nesmíte si o nikom myslet,že dokáže vše a pak když nesplní vaše očekávání,tak mu nemůžete udělat to,že se k němu obrátíte zády a řeknete mu,že vás zklamal a chovat se k němu hnusně. Když bude lidi mírně podceňovat,tak vás dokáží překvapit.Ale zase se ho neptejete při mazání rohlíku,jestli to zvládne. Tím by jste ho naprosto odrovnali a k sebevraždě ho dohnali taky. A proč vám to tu vykládám ? Protože dneska nám učitelka řekla, že se jeden z mých kamarádů pokusil zabít.Podřezal se. Z jakého důvodu ? No, rodiče si mysleli,že dokáže všechno a bude mít samé jedničky a bude z něj šprt,ale on to nedokázal a rodiče mu řekli do očí,že je zklamal.Nepochopili,že pro dyslektika na normální škole je tohle tak trochu nesplnitelné.Naopak učitelky mu nedůvěřovaly vůbec.Pořád se ho ptali,jestli zvládne napsat cvičení a nebo spočítat příklad.Doma ho přeceňovali a ve škole podceňovali.A nám se s pocity nesvěřoval.Nikdo nevěděl co ho trápí a tak to skončilo.
A tady máte písničku pro všechny...Myslím,že se k tomuhle i hodí

Kniha Müns

22. května 2013 v 20:26 | NatySs |  Čarodějky
Kapitola 1
Kapitola 2
V zatmění luny,obětí tmy,
démoni lásky svou pouť začali,
dvojčata krásná
na svět zakrátko přijdou,
začne se osud zemí dvou,
plamen temné bitvy vzplane
v září měsíce,který padne,
černý panter a bílý vlk,
měsíc a slunce,
ty protiklady odvěké,
jaký jen bude průběh války zlé.
Matka dvou kmenů,
stará žena Müns,
moc jedné z nich předat smí,
na jejíkm úsudku se celý svět osud svůj dozví.

Čarodějky-seznámení

22. května 2013 v 20:02 | NatySs |  Čarodějky
Toto je seznamovací díl. Tady budete mít možnost najít popis každé postavy. Vývojem příběhu budu článek upravovat,aby zde byly opravdu všechny postavy. Tak začneme od :

VANESSA

Postava je vytvořena podle mých cílů a snů.Jde samozřejmě o čarodějku,ale zatím to o sobě neví (průběhem příběhu to upravím !). Má za dvojče Carlu a je jí čtrnáct. Vlastní koně Estrellu,černou andaluskou kobylku.á kluka Lessyho.

CARLA

Milá,skromná a přesný opak Vanessy.Vytvořena je podle mých zážitků a pocitů,samozřejmě i upravená. Vlastní andalusanku Reinu se zbarvením palomino.Strašně miluje Lessyho a byla by připravena pro jeho lásku udělat cokoli. Je stejně jako Vanessa čarodějka,ale také nic neví.

SAMANTHA

Matka dvojčat.Spolu s nimi a manželem Mikem žije na poklidném předměstí Coos Bay v Oregonu. Miluje svůj život a nese obrovské tajemství.

MIKE

Je to ten typ manžela,kterého by chtěla snad každá.Je to kutil,zahradník,opravář,instalatér,deratizér,automechanik, učitel,kuchař,služka a otec v jedné osobě.Rád cituje slavné i ostatní,dělá karikatury a přehrabuje se ve svém starožitném Cadillacu.

LESSY

Je to přesně ten typ záporného kluka,který poblázní všechny holky ve svém okolí a odpudí každého rodiče. Není proto divu, že chodí s Vanessou, která má podobné vlastnosti, a pobláznil i Carlu.Kdykoliv se objeví u Collinsových doma, je doprovázen nedůvěřivým pohledem a po jeho odchodu následuje přepočítání všech věcí.

Už nyní se můžete těšit na Penny,podivné přívěsky,orlici a další !

Dlouho žádný článek....Proč ?

22. května 2013 v 18:35 | NatySs |  Diary and my feelings
Ahoj, tak tady se vám omlouvám,že nebyl dlouho žádný článek.Důvody jsou prosté a je jich spousta,ale ten hlavní je ŠKOLA ! Uááááááá ! Konec roku je tady a já musím makat,protože se mi známky budou psát na přihlášku na střední.Nevím,co je pravda, ale zkoušky jsou prej těžký.No prostě šílený.Další z důvodů mé nečinosti je tak trochu i láska. Bohužel ne ta šťastná ale ten nejhorší druh,ta jednostraná platonická. Je těžké se zamilovat do někoho a vědět, že to nemá šanci a pak se s ním každý den vídat. A vědět to,že miluje vaši kamarádku fakt bolí.Už hodněkrát jsem přemýšlela,že přestoupím,ale co bych řekla rodičům ? Já chápu,že vás asi otravuje to,jak se vám furt vyplakávám na rameni a na vše si stěžuju,ale nikomu jinému se to nedokážu odvážit říct.Přes internet je to nějak jednodušší,že. Ale vraťme se k tomu tématu,které nás těžce zamilované trápí. Ano,k lásce. Třeba vám teď za příklad dám moji sestru. Ta už měla kluků spoustu. A to je jen o rok starší. A jak to dělá ? Asi nemá takové požadavky. Zvláště na vzhled,je totiž slepá. Ale je taky fakt,že jí každý vztah vydržel asi měsíc. Šlo tady o lásku ? Nebo to je jen proto, aby nevypadla z davu víc,něž musí ? Po pravdě řečeno,nevím. Ale zpět ke škole a znovu k lásce. Teď je to super období, kdy s náma cloumaj ty všechny hormony,jsme narušení hlavně,co se týče citů(ale i mentálně, co vám budu vykládat !) a probíráme cévní soustavu(srdce), romantismus (Puškinův Evžen Oněgin o nešťastné lásce) a Máj od Karla Hynka Máchy( Byl pozdní večer-první máj- večerní máj byl lásky-čas. Hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj. O lásce šeptal tichý mech...). Prostě teď probíráme lásku a není nad to se rozbrečet v hodině s pohledem na objekt vaší neopětovaný lásky. A proto vám nyní poskytnu nový román psaný mou rukou. Ne,prostě jsem se rozhodla své pocity nějak vyjádřit a tak se můžete těšit na nový příběh s názvem Čarodějky. Vyjadřuji tam své pocity a zážitky do jedné postavy a pak své sny a představy do té druhé. Tak doufám,že se budete dobře bavit. První část příběhu začnu psát asi hned po vydání tohoto článku. Tak pa u prvního dílu Čarodějek!
NatySs

Magická historie-První hodina-podklad

6. května 2013 v 21:50 | NatySs |  Magoniteriská akademie magických umění
Zápis z první hodiny :

Výlet na konec světa

Nejde přesně určit,kdy bal magický svět vytvořen,vznik se datuje až 500 000 000 let do minulosti.První bytost seslaná na zem byl dnes už vyhynulý jednorožec duhový asi 1 000 000 let po vzniku.Z jednorožců se vyvinul veškerý živočišný druh.Jako první rostlina se uvádí vzácný sukulent Dermonit Willowský.Prvním čarodějem byl Armindo de le Quijote.Konec světa je zlomový bod.Pokud by došlo k jeho překročení,nedej Bože spojení s alternativním světem,zachvátila by celý svět panika a smrt, jednoduše by byl zničen.Každý by se setkal se svým alternativním dvojčetem a nastala by nekonečná válka.

Pro všechny (ne)zamilované

1. května 2013 v 15:34 | NatySs |  Other
Tak tady máte jednu písničku....
Pokud jste zamilovaní šťastně,bude se vám líbit.Jestliže jste zamilovaní nešťastně,pochopíte ji. A když nemilujete, nepoznáte ji.
Tak jak na vás působí ? A jak jste strávili 1. máj ?