Project 180 ---->HERE
Imaginary world ---->HERE
Reklamy piš sem ! ...Clik...
Čarodějky....Clik.....
Každý komentář potěší a zahřeje na srdíčku....Tímto vás tedy prosím o komentáře hlavně k povídkám :)

První vyučování na Magoniteris

18. dubna 2013 v 17:26 | NatySs |  Magoniteriská akademie magických umění
Takže další Magoniteriský zpravodaj :)

První hodina měla být Výroba kouzelných předmětů,byla ale neohlášeně zrušena,profesorce do toho něco přišloa tak jsme začali Alchymií.Dělai jsme lektvar zdraví a navzájem jsme se poznaly (ano,jenom dívky). Na druhý den jsme šly na horu Hanby a museli udělat zkoušku.Musely jsme vylézt až nahoru a utrhnou květinu.Přitom na nás na cestě čekaly překážky a zranění lidé. Sice jsem květinu utrhla první,ale zkoušku jsem nesložila.Musely jsme ochránit ostatní a na to jsme nemyslely. No a tedy vraťme se k dalšímu vyučování. Chodím i na Rusko-česká zaklínadla,ale zprávy budou asi jen z Divodějských předmětů. Tak na pořadu dne je další předmět Výroba kouzelných předmětů. Na tu jsem přišla pozdě o 20 minut.Ale nic moc se nedělo,takže nevím,co vám mám ještě napsat. Takže se asi loučím.
Zatím
Vaše NatySs
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sariel von Gardarike Sariel von Gardarike | Web | 19. dubna 2013 v 17:33 | Reagovat

Zní to zajímavě, na tu alchymii bych taky chodil rád ... Ale já si toho navolil už tolik! :D Nejradši bych chodil na všechno. :D

Nevím, jestli jsi dnes šla na Výrobu, zdá se, že zase odpadla ... Raja má totiž velmi komplikované studium a málokdy jí to vyjde .. zkusím to s ní ještě nějak dohodnout. Každopádně Alchymie začíná normálně v 18, tak snad bude spuštěna ... protože na Výrobě nikdo nebyl (nehledě na to, že tam nebyla sama učitelka :D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama